

Badrumsskåp Fredd Antracit högblank 36.4x77 cm
BadrumsskåpProduktbeskrivning
Badrumsskåpet "Fredd" är ett bra val: den optimerade designen och de universella funktionerna gör det perfekt för alla hem. Badrumsmöblerna i antracitfärgad högglans erbjuder gott om utrymme och imponerar med sina handtagslösa fronter och två innerhyllor. MÅTT: Det hängande badrumsskåpet har en bredd på 36,4 cm, en höjd på 77 cm och ett djup på 23,5 cm. Alla detaljerade storlekar visas på bilderna. MATERIAL: Badrumsmöbeln är tillverkad av lättskött spånskiva 16 mm med melaminhartsbeläggning LEVERANSOMFATTNING: Badrumsskåp, monteringsanvisning, monteringsmaterial.
Du skickas vidare till XXXLutz för att genomföra köpet
Fri frakt
Möjligheter hos butiken
Säker betalning
Via XXXLutz
Produktdetaljer
- Artikelnummer
- 800000716464
- Varumärke
- Vicco
- Kategori
- Badrumsskåp
- Butik
- XXXLutz
- EAN
- 4251421932722
Köpguider för badrumsskåp
Smart förvaring hemma
Tips och idéer för att maximera förvaringsutrymmet i ditt hem med stil och funktion.
Köpguide med aktuella priserBästa förvaringsskåpet 2026 - 10 skåp jämförda
Vi har jämfört 305 förvaringsskåp (849-365 850 kr) och utsett 10 bästa 2026. Se toppvalet i ekfanér, bästa budgetskåpet för 3 645 kr och premiumvalet.
Vanliga frågor om Badrumsskåp Fredd Antracit högblank 36.4x77 cm
Vad kostar Badrumsskåp Fredd Antracit högblank 36.4x77 cm?
Badrumsskåp Fredd Antracit högblank 36.4x77 cm kostar 937 kr.
Finns Badrumsskåp Fredd Antracit högblank 36.4x77 cm i lager?
Ja, Badrumsskåp Fredd Antracit högblank 36.4x77 cm finns i lager och kan beställas direkt från XXXLutz.
Var kan jag köpa Badrumsskåp Fredd Antracit högblank 36.4x77 cm?
Du kan köpa Badrumsskåp Fredd Antracit högblank 36.4x77 cm från XXXLutz. Klicka på "Köp hos XXXLutz"-knappen för att gå direkt till produkten och genomföra ditt köp.
Vilket varumärke tillverkar Badrumsskåp Fredd Antracit högblank 36.4x77 cm?
Badrumsskåp Fredd Antracit högblank 36.4x77 cm tillverkas av Vicco. Du kan se fler produkter från Vicco genom att besöka vår varumärkessida.
Liknande produkter
Andra badrumsskåp du kanske gillar


