

Badrumsskåp Torren Hantverkare 30x181 cm med 2 dörrar
BadrumsskåpProduktbeskrivning
Det slimmade badrumsskåpet imponerar med sina tydliga linjer, naturliga trälook och robusta finish - perfekt för moderna badrum. Det höga badrumsskåpet kombinerar öppna fack med stängda ytor och möjliggör en överskådlig förvaring av handdukar, hygienprodukter och badrumstillbehör. MÅTT: Det höga skåpet med 2 dörrar har följande mått: djup: 35 cm, bredd: 30 cm, höjd: 181 cm. MATERIAL: Torren badrumsmöbler är tillverkade av 16 mm spånskiva, som imponerar med sin lättskötta yta och garanterar långvarig användning. LEVERANSOMFATTNING: Badrumsskåp, monteringsanvisning, monteringsmaterial (dekoration ingår ej)
Du skickas vidare till XXXLutz för att genomföra köpet
Fri frakt
Möjligheter hos butiken
Säker betalning
Via XXXLutz
Produktdetaljer
- Artikelnummer
- 800001388589
- Varumärke
- Vicco
- Kategori
- Badrumsskåp
- Butik
- XXXLutz
- EAN
- 4066731587575
Köpguider för badrumsskåp
Smart förvaring hemma
Tips och idéer för att maximera förvaringsutrymmet i ditt hem med stil och funktion.
Köpguide med aktuella priserBästa förvaringsskåpet 2026 - 10 skåp jämförda
Vi har jämfört 305 förvaringsskåp (849-365 850 kr) och utsett 10 bästa 2026. Se toppvalet i ekfanér, bästa budgetskåpet för 3 645 kr och premiumvalet.
Vanliga frågor om Badrumsskåp Torren Hantverkare 30x181 cm med 2 dörrar
Vad kostar Badrumsskåp Torren Hantverkare 30x181 cm med 2 dörrar?
Badrumsskåp Torren Hantverkare 30x181 cm med 2 dörrar kostar 1 659 kr.
Finns Badrumsskåp Torren Hantverkare 30x181 cm med 2 dörrar i lager?
Ja, Badrumsskåp Torren Hantverkare 30x181 cm med 2 dörrar finns i lager och kan beställas direkt från XXXLutz.
Var kan jag köpa Badrumsskåp Torren Hantverkare 30x181 cm med 2 dörrar?
Du kan köpa Badrumsskåp Torren Hantverkare 30x181 cm med 2 dörrar från XXXLutz. Klicka på "Köp hos XXXLutz"-knappen för att gå direkt till produkten och genomföra ditt köp.
Vilket varumärke tillverkar Badrumsskåp Torren Hantverkare 30x181 cm med 2 dörrar?
Badrumsskåp Torren Hantverkare 30x181 cm med 2 dörrar tillverkas av Vicco. Du kan se fler produkter från Vicco genom att besöka vår varumärkessida.
Liknande produkter
Andra badrumsskåp du kanske gillar


